• Szkolenia

• Seminarium w Katowicach

Nasi nauczyciele, w dniach 13 - 15 stycznia 2023 roku, uczestniczyli w Katowicach w seminarium "Mój pierwszy projekt z ambasadorem eTwinning".
          Wraz z nauczycielami z Czech i Niemiec brali udział w praktycznych warsztatch. W zespołach projektowych planowali o organizowali swoje pierwsze działania.
          Oto projekty zaproponowane przez ambasadorów:

1. Zarezerwuj książkę - Malwina Kordus (Ambasador PL), Lisa Wilfelm (Ambasador GER), Alena Jandlova (Ambasador CZ)
          2. We are Greenheroes - Katarzyna Drabarek (Ambasador PL), Martina Baseggio (Ambasador CZ)
          3. Wynalazki, które przeszły do historii i których nasz świat wciąż potrzebuje - Celina Świebocka (Ambasador PL), Nicole Broer (Ambasador GER), Zita Havranova (Ambasador CZ)

Seminarium w Gdyni

W dniach od 26 do 28 stycznia 2024 roku, nauczyciel informatyki w naszej szkole p. Piotr Łąk uczestniczył w Gdyni w bilateralnym seminarium polsko-francuskim dla nauczycieli, organizowanym przez narodową agencję programu Erasmus+.

W trakcie szkolenia, oprócz zdobycia praktycznej i merytorycznej wiedzy związanej z realizacją programu eTwinning (współpraca szkół programu poprzez wymianę działań i zadań online), zostały nawiązane nowe kontakty ze szkołami z Francji. W najbliższych miesiącach uczniowie klas 5 razem ze swoimi rówieśnikami ze szkół francuskich będą pracować nad projektem dotyczącym dbania o swój dobrostan osobisty „Free Your emotions”.