• Rodzice z wybranych przez Państwa trójek klasowych tworzą Radę Rodziców, która wspiera działalność statutową szkoły.

Prezydium Rady Rodziców wybrane w roku szkolnym 2023/2024

Beata Wieczerzak - przewodnicząca

Olga Krymarys - z-ca przewodniczącej

Justyna Homa - skarbnik

Ewa Pilch - sekretarz

Ewa Sadowska - członek rady

Magdalena Bielińska - członek rady

Ustalono kwotę składki na Radę Rodziców na rok szkolny 2023/2024 w kwocie 30 zł od każdego ucznia. Prosimy o dokonanie wpłaty do 30 listopada b.r.  przez skarbnika klasy lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

NUMER KONTA RADY RODZICÓW:

PKOBP 74 1020 5226 0000 6002 0472 0803

W tytule wpłaty proszę wpisać klasę, której wpłata dotyczy. W przypadku wpłaty indywidualnej proszę wpisać klasę oraz imię i nazwisko ucznia.

Wpłata na Radę Rodziców nie jest obowiązkowa, jednak obowiązkiem nas Rodziców, jest dołożenie wszelkich starań by nasze dzieci wzrastały i uczyły się w jak najlepszych warunkach. Zapewniamy, że każda wpłacona przez Państwa złotówka wróci do naszych dzieci.

Wszelkie informacje, uwagi, pomysły i inicjatywy prosimy wysyłać na adres mailowy Rady Rodziców.

radarodzicow.szkola51@gmail.com