• Informacja dla abonentów obiadów szkolnych

Od września 2023 każdy rodzic zapisujący swoje dziecko na obiady otrzyma indywidualny rachunek bankowy, na który będzie wpłacał comiesięczne należności za posiłki w szkole.

opłata za miesiąc maj wynosi 15 dni x 11 zł = 165 zł

Rodzic zobowiązany jest do wniesienia opłaty miesięcznej (z góry) do końca każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc  korzystania z posiłków wyłącznie przelewem na wskazany rachunek bankowy podany w deklaracji (każdy będzie miał indywidualny nr konta), dostępnej wyłącznie w szkole (pokój nr 4, budynek ul. Krępicka)

W treści przelewu należy wpisać: wpłata za obiady/klasa/nazwisko i imię dziecka/miesiąc/
        W razie spóźnienia się z opłatą, rodzic zobowiązuje się przedstawić dokument wpłaty do 1-go dnia każdego miesiąca, do godziny 8.30 w sekretariacie szkoły.

Cena za jeden obiad wynosi 11,00 zł

Obiady wydawane są od godz. 1130 do godz. 14 00

Posiłki dostarczane są przez zewnętrzną firmę cateringową TIM TOMASZ TABAKA

Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić najpóźniej w dniu  nieobecności do godziny 8.30 pod numerem telefonu 71 798 68 55 lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W dni wolne od zajęć lekcyjnych stołówka jest nieczynna.

Rezygnacja z obiadów lub zmiana terminów korzystania z obiadów wymaga formy pisemnej. Informację o rezygnacji składamy w sekretariacie szkoły. Wzór rezygnacji dostępny jest na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

Rezygnacja z obiadow [PDF]