• Just Read It

• Nasza szkoła dołączyła do międzynarodowego projektu eTwinning pod nazwą: JUST READ IT. Językiem projektowym jest język angielski. Daje to olbrzymie możliwości do wykorzystania języka obcego w życiu codziennym przez uczniów - nie jest najważniejsza perfekcyjna znajomość słówek i gramatyki, ale chęć poznawania nowych kultur i otwartość na innych.

Realizujemy zadania projektowe z uczniami szkół z Francji oraz Polski. Przed nami sporo ciekawych wyzwań i aktywności.

1. Propozycje logo wykonane przez uczniów szkół biorących udział w projekcie w linku poniżej:

Padlet - propozycje logo projektu

2. Znacie książkę, której fragment odczytują uczniowie klas 8?

Za przygotowanie tekstu i uczniów odpowiadała p. Rozalia Dziedzic. Stroną techniczną zaopiekował się p. Piotr Łąk. W rolę lektorów wcielili się uczniowie zaawansowanej grupy z języka angielskiego.

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych umiejętności - poniżej nagranie na YouTube:

Tak przebiegała realizacja nagrania :)

3. Galeria okładek książek "sleevefaces"