• Od września 2023 każdy rodzic zapisujący swoje dziecko na obiady otrzyma indywidualny rachunek bankowy, na który będzie wpłacał comiesięczne należności za posiłki w szkole.

Deklaracja jest dostępna u nauczyciela.

Rodzic zobowiązuje się do wniesienia opłaty miesięcznej do 15 – go dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, za który ma być wniesiona opłata, przelewem na rachunek bankowy podany w deklaracji. W treści przelewu należy wpisać: nazwisko i imię dziecka klasę, za co (obiady) i za jaki miesiąc została dokonana wpłata.

Nieobecność dziecka należy zgłosić najpóźniej w dniu nieobecności, do godziny 8.00 pod numerem tel.71 798 68 55 lub osobiście w sekretariacie szkoły. Nie ma możliwości odwoływania pojedynczych posiłków.

Cena za całodniowe wyżywienie  wynosi  16,00 zł,

śniadanie -  4,00 zł za dzień

obiad -  11,00 zł  za dzień

podwieczorek -  1,00 zł za dzień

Śniadanie wydawane jest o godź.830 , obiad 1145 ,podwieczorek 1430

Posiłki dostarczane są przez zewnętrzną firmę cateringową - TIM TOMASZ TABAKA

Wszelkie zmiany w deklaracji wymagają formy pisemnej.

Niedokonanie wpłaty w powyższym terminie powoduje wstrzymanie wydawania obiadów.