• Uroczyste rozpoczęcie roku w Zerówce

• Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla kl.0 - spotkanie z udziałem dzieci i rodziców - odbędzie się w poniedziałek 4 września o godz.9:30 w małej sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie przypominamy, że w dn. 1 i 4 września oddział funkcjonuje wg grafiku (7:00 - 17:00)

• Obiady - ważne informacje!

• DOTYCZY OBIADÓW UCZNIÓW

Rodzice uczniów klas I-VIII, którzy w roku szkolnym 2023/2024 chcą korzystać ze stołówki szkolnej, proszeni są o wypełnienie deklaracji dostępnej tylko i wyłącznie w szkole (pokój nr 4, budynek ul. Krępicka).

Obiady wydawane są w następnym dniu, po złożeniu deklaracji.

UWAGA !!!

Rodzic zobowiązany jest do wniesienia opłaty miesięcznej (Z GÓRY) do końca każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc  korzystania z posiłków wyłącznie przelewem na WSKAZANY rachunek bankowy podany w deklaracji (każdy będzie miał indywidualny nr konta).

Termin płatności za miesiąc wrzesień wyjątkowo do 11.09.2023

Cena za  obiad wynosi  10,00 zł.

(kwota obowiązuje do 31.12.2023 r. po tym terminie może ulec zmianie, ponieważ odbędzie się nowy przetarg).

Obiady wydawane będą od środy 06.09.2023

DOTYCZY OBIADÓW ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego proszeni są o wypełnienie deklaracji dostępnej u nauczyciela.

OBIADY WYDAWANE SĄ Z DNIEM 01.09.2023 r.

Cena za wyżywienie wynosi 15,00 zł

(śniadanie 4 zł, obiad 10 zł, podwieczorek 1 zł)

(kwota ta może ulec zmianie po 31.12.2023 r. w wyniku nowego przetargu)

Termin zapłaty ustala się na 15-sty dzień miesiąca następującego po miesiącu, za który ma być wniesiona opłata, przelewem na rachunek bankowy podany w deklaracji, w treści przelewu należy podać: nazwisko i imię dziecka, za co przelew - obiady, i za jaki miesiąc została dokonana wpłata.

Nieobecność dziecka należy zgłosić najpóźniej w dniu nieobecności, do godziny 8.00 pod numerem tel.71 798 68 55 lub osobiście w sekretariacie szkoły. Nie ma możliwości odwoływania pojedynczych posiłków.

• Zmiana w opłatach za obiady

• UWAGA!

Od września 2023 każdy rodzic zapisujący swoje dziecko na obiady otrzyma indywidualny rachunek bankowy, na który będzie wpłacał comiesięczne należności za posiłki w szkole.

Proszę nie robić wpłat na poprzedni numer konta „obiadowego”. PROSZĘ NIE WPŁACAĆ NIC W SIERPNIU!