• Rekrutacja do szkolnego chóru!

• Już 30 września rusza nabór do naszego chóru szkolnego! Zapraszamy wszystkich, którzy kochają śpiewać, grają na instrumentach lub chcą spróbować swoich sił w muzyce.

Szczegółowe informacje dotyczące pierwszego spotkania i miejsca prób znajdziecie na szkolnej stronie internetowej oraz u pana Macieja w budynku szkoły przy ul. Krępickiej.

Dołącz do nas i śpiewajmy razem!

• Prośba o zachowanie bezpieczeństwa

• Drodzy Rodzice,

W związku z aktualną sytuacją hydrologiczną na terenie Wrocławia, zwracamy się z prośbą o szczególną troskę o bezpieczeństwo Waszych dzieci. Apelujemy o przypomnienie dzieciom, aby nie zbliżały się do rzek, wałów przeciwpowodziowych oraz mostków. Wzmożona ciekawość w takich miejscach może stanowić zagrożenie dla ich zdrowia i życia.

Prosimy również o to, by dzieci nie przeszkadzały służbom ratunkowym prowadzącym akcje przeciwpowodziowe. Praca tych służb jest kluczowa dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, a nieodpowiednie zachowanie w ich pobliżu może utrudnić skuteczne działania.

Dbajmy wspólnie o bezpieczeństwo - zarówno swoje, jak i naszych dzieci!

Z wyrazami szacunku,
            Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 51 we Wrocławiu

• ZBIERAMY TALENCIAKI
          • ZBIERAMY TALENCIAKI!

• W tym roku szkolnym nasza szkoła ponownie dołączyła do kampanii „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” realizowanej przez firmę Lidl.

Aby otrzymać Talenciaka należy zrobić zakupy za min. 50 zł, zawierające owoc lub warzywo, następnie możecie przekazać go naszej szkole na kilka sposobów:

• skanując telefonem kod QR znajdujący się na Talenciaku;
            • wchodząc na stronę, gdzie zarejestrowana jest NASZA SZKOŁA i tam przepisać kod alfanumeryczny z Talenciaka;
            • wrzucając Talenciaki do skrzynki znajdującej się w holu szkoły przy ul. Krępickiej lub przy ul. Eluarda

Akcja trwa od 2.09.2024 do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 31.10.2024

Zachęcamy do udziału w tej akcji.

• Koduj z Gigantami

• Nasza szkoła wspiera 15. edycję akcji Koduj z Gigantami - Cyber Przygoda w świecie AI! To wyjątkowa okazja, aby poznać możliwości sztucznej inteligencji i rozwijać swoje umiejętności cyfrowe.

Kilka słów o akcji:

• darmowe warsztaty z programowania
            • stacjonarnie w naszym mieście oraz online
            • do wyboru Minecraft, Scratch, Python i inne języki programowania
            • kilka grup wiekowych

Zgłoszenia i więcej informacji: https://www.kodujzgigantami.pl/

Akcja organizowana jest przez szkołę Giganci Programowania, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji.