• KASZTANKI DLA HOSPICJUM

• Kochani Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Zachęcamy do udziału w akcji KASZTANKI DLA HOSPICJUM, która polega na zebraniu jak największej ilości kasztanów i dostarczeniu jej do naszej szkoły.

Kasztany przekażemy do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Dochód z ich sprzedaży pomoże podnieść jakość życia podopiecznych hospicjum.

Pojemnik na kasztany znajdziecie przy wejściu do budynku głównego naszej szkoły przy ul. Krępickiej. Akcja trwa od 24 do 27 października.

Zgromadź jak najwięcej kasztanów i przynieś je do nas!

• Święto Szkoły

• 16 września 2022r. obchodziliśmy Święto Szkoły.

Zgodnie ze szkolną tradycją, we wszystkich klasach odbyły się zajęcia z wychowawcami tematycznie związane z postacią Patrona szkoły - Jana Pawła II.
            Następnie uczniowie klas młodszych uczestniczyli w zajęciach sportowych na boisku szkolnym, musieli pokonać m.in. tor przeszkód.

Uczniowie klas 4 - 8 wzięli udział w biegach przełajowych zorganizowanych w Parku Leśnickim.

Zwycięzcom rozdano dyplomy i medale.